گزارش تولید صنعتی و استفاده از ظرفیت در ایالات متحده

۲ بازديد

این یک افسانه محبوب است که تولید در اقتصاد ایالات متحده دیگر اهمیتی ندارد. اگرچه چین بزرگترین تولید کننده و صادر کننده جهان است، تولید و استخراج معدن در ایالات متحده به هیچ وجه خاموش نیست و 18٪ قابل توجهی از کل محصولاتی که جهان مصرف می کند، تولید می کند. و وال استریت به دقت به وضعیت این پایگاه اقتصادی توجه می کند، که همچنان می تواند تأثیر زیادی بر روی بازار سهام و اقتصاد به عنوان یک کل داشته باشد.

تولید در حدود 11٪ از تولید ناخالص داخلی (GDP) ایالات متحده و 70٪ از هزینه های تحقیق و توسعه (R&D) را تشکیل می دهد. اگر تاکنون دارویی تجویز کرده، در یک فروشگاه مواد غذایی خرید کرده، یک خانه تازه ساخته خریداری کرده یا کالاهای الکترونیکی خریداری کرده باشید، به بخش تولید ایالات متحده کمک کرده اید. زیربخش های برجسته تولید ایالات متحده شامل صنایع شیمیایی و دارویی، مواد غذایی و تنباکو، مبلمان، وسایل نقلیه موتوری و تجهیزات الکترونیکی هستند.

سرمایه گذارانی که می خواهند دیدگاه کلانی از این مجموعه صنعتی قدرتمند و تأثیر آن بر اقتصاد و وال استریت را در نظر بگیرند، باید در پیگیری گزارش ماهانه دو بخشی از فدرال رزرو به نام تولید صنعتی و استفاده از ظرفیت باشند.

گشت و گذار در سالن کارخانه صنعتی

این گزارش تولید صنعتی، استخراج معدن و خدمات برق و گاز در ایالات متحده را اندازه گیری می کند، و همچنین نشان می دهد که شرکتها چقدر از ظرفیت تولیدی خود را به کار می گیرند. به مرور زمان، پیگیری این داده ها به سرمایه گذاران کمک می کند تا بهتر درک کنند که تقاضای مصرف کننده، سیاستهای مالی واشنگتن و سیاست پولی فدرال رزرو چگونه اقتصاد تولید را شکل می دهند.

اعداد تولید صنعتی به عنوان یک شاخص ارائه می شوند، که به تحلیلگران کمک می کند تا اعداد را به مرور زمان تجسم کنند و درک بهتری از معنای خواندن فعلی داشته باشند. معدل ها تمایل دارند که در الگوها حرکت کنند. بیشتر سرمایه گذاران تغییرات درصد تولید صنعتی ماه به ماه را دنبال می کنند تا بروزترین دیدگاه از گزارش را دریافت کنند. این اعداد احتمالاً بیشترین تأثیر را بر بازار سهام دارند، اگرچه گزارش توسط شرکت تحقیقاتی Briefing فقط به عنوان متوسط در تأثیر بازارشناسی آن دسته بندی شده است.

اطلاعات صنعتی و سفر سرمایه‌گذاری شما

چگونه سرمایه‌گذاران ممکن است داده‌های تولید صنعتی و استفاده از ظرفیت را تفسیر کنند؟

اگر میزان تولید و استفاده از ظرفیت بالا باشد: این نشان دهنده این است که تولیدکنندگان در حال تولید کالاهایی برای حال و آینده نزدیک هستند، احتمالاً به دلیل اینکه تقاضای مصرف‌کننده قوی است و می‌تواند در آینده نزدیک قوی بماند. موتورهای رشد اقتصادی به طور کامل در حال عمل هستند. در یک اقتصاد قوی که تقاضای مصرف‌کننده در حال افزایش است، شرکت‌هایی در بخش‌هایی مانند مصرف‌کننده گزینی، انرژی و فناوری اطلاعات ممکن است نتایج مثبتی ببینند.

اما اگر تقاضای مصرف‌کننده افزایش یابد در حالی که صنایع در حالت تولید با ظرفیت کامل هستند: تولیدکنندگان ممکن است با افزایش سرمایه‌گذاری کسب و کار تولید را افزایش دهند. این ممکن است به معنای خرید بیشتر مواد، گسترش یا ارتقاء زیرساخت‌ها و احتمالاً استخدام کارگران بیشتر باشد.

منبع: agahisanati.ir

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.